Polisan Home Cosmetics

Mix Center ile Sınırsız Renk Seçeneği

Türkiye’nin ilk su bazlı renklendirme sistemi “Mix Center®” sayesinde; ekstra bedel ödemeden, kaliteden taviz vermeden dilediğiniz renge ulaşabilirsiniz.

3200’ü aşkın satış noktasında bulunan Mix makineleri, renk seçimlerine özgür bir yaklaşım imkanı sağlarken, zevk ve beklentileriniz için yerinde ve anında çözüm üretiyor. Fabrikada üretilen standart ürünlerle aynı kalitede 1000’lerce renk seçeneği arasından dilediğinizi tercih edebilmeniz için tasarlanan bu sistem her satış noktasını adeta birer Polisan Kansai fabrikasına çeviriyor.

Sadece renk kartelalarıyla sınırlı kalmadan, renk okuma cihazı “Colorcatch”in kullanımıyla; sevdiğiniz, beğendiğiniz objelerin rengini okutarak hayalinizdeki renge Polisan Kansai boya ambalajlarında sahip olabilirsiniz.

Zamanınız, paranız, zevkleriniz ve kalite arayışınızın önemini bilen Mix Sistem dünyasında hayalinizdeki renge duvarlarınızda hayat vermeye davetlisiniz.

Türkiye'nin İlk Su Bazlı Yeni Nesil Mix Sistemi

Polisan Kansai Boya, entegre fabrika yatırımı değerinde olan ve satış noktalarında konuşlandırılan Yeni Nesil Mix Sistem renklendirme makineleri ve Modüla Sistem sayesinde her bir Polisan Kansai Boya satış noktasını birer "Üretim Merkezi" haline dönüştürmektedir.

Polisan Kansai Boya, sektöre 2000 yılında tanıttığı Su Bazlı Mix Sistemini, AR-GE’si, teknolojik alt yapısı ve inovatif yaklaşımı ile 2008 yılında sektörün en gelişmiş ve Türkiye’nin ilk su bazlı Yeni Nesil Mix Sistemi olarak geliştirmiştir. Yeni Nesil Mix Sistem; formüllerin yer aldığı bilgisayar, renk yapma makinesi ve karıştırma makinesi setinden oluşan bir renk sistemidir. “Sınırsız renk!” sloganıyla, tüketicinin istediği anda istediği renge ulaşabilmesini sağlayan Yeni Nesil Mix Sistem içerisinde 561 renkli Yelpaze İç Mekan, 221 renkli Yelpaze Dış Cephe, 2000 renkli Colorium Universal ve RAL Kartela renklerinden oluşan kolleksiyonlar yer almaktadır.

Neden Mix Center®?

 
Satış noktaları; tüm kartela renklerini stokta tutmasına gerek kalmadan binlerce rengi tüketicisinin beğenisine sunar ve anında temin eder,
  • Satış noktalarının stok maliyetleri minimuma iner,
  • Zaman kaybını önler,
  • Satış noktalarının stok alanından tasarruf sağlar, çeşitliliğe yer açar,
  • Colorcatch Renk Okuma Cihazı sayesinde beğenilen bir objenin renginde anında boya yaptırabilme hizmeti sunulmaktadır.

Yeni Nesil Mix Sistem, 2018 yıl sonu itibarıyla 3.200 satış noktasında hizmet vermiştir.

Modüla Sistem:

Her biri entegre fabrika yatırımı değerinde olan ve satış noktalarında konuşlandırılan Yeni Nesil Mix Sistem renklendirme makineleri ve Modüla Sistem sayesinde Polisan Kansai Boya satış noktaları birer "Üretim Merkezi" haline dönüşmektedir. Mix makinelerinden daha yüksek kapasitesi bulunan modüla sistem sayesinde ise, Mix makine olmayan noktalarda Polisan Kansai Boya distribütörleri fabrika gibi konumlanarak, bayilere talep üzerine anında sevkiyatta bulunup, ürün yaygınlığını temin ederken, 5.000 SKU’nun etkin yönetimini de sağlar.

Türkiye'deki en yaygın satış kanalı

Polisan Kansai Boya, kaliteli ürün portföyünü boyacılar ve son kullanıcılara en hızlı şekilde sunmak amacıyla Türkiye çapında yaygın bir satış ağı oluşturmuştur. Polisan Kansai Boya, 14 distribütör, 6.000 bayi ve bunun yanı sıra 3 market zincirinin 190 mağazasında satış yapan Türkiye’deki en yaygın satış kanalına sahiptir. Polisan Kansai Boya Azerbaycan, Fransa, İsrail, Kosova, Bulgaristan, Rusya, Türkmenistan, Irak, Hollanda, Belçika gibi ihracat yaptığı ülkelere aynı zamanda  Mix Center® sistemi kurarak müşterileri ile iç pazarda kurduğu ticari ilişkiyi bu ülkelerdeki müşterileri ile de kurarak ağını genişletmeye başlamıştır.