Polisan Home Cosmetics

Şekerbank ve Polisan Boya iş birliğiyle Isı Yalıtım Uygulamalarında

Sıfır Faizli “EKOKredi Yalıtım” Kredisi…

2007 yılından bu yana Polisan Boya üretim ve kalite kontrol standartlarına uygun olarak üretilen Polisan Exelans Enerji Isı Yalıtım Paket Sistemi, Türkiye pazarındaki konutlar için ilk yatırım maliyeti yüksek olan uygulamalarda kolaylık sağlarken enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda da büyük katkı sağlıyor.

Bunun yanı sıra Polisan Kansai Boya, 4 yıl önce sunduğu Polisan Yalıtım Sigortası çerçevesinde ürünleriyle yapılan uygulamalarını işin başlangıcından itibaren 24 ay boyunca oluşabilecek herhangi bir hasar, zarar, kayıp durumunda korumaya alıyor.

Geçtiğimiz yıl piyasadaki yalıtım levhalarına oranla ısı yalıtım değeri açısından daha iyi olan Exelans enerji Neo Turboyu piyasaya süren Polisan Kansai Boya, bu ürününü apartmanlarında Exelans Turbo boya ile birlikte uygulayanlara 10 yıl malzeme garantisi vermeye başladı. Son iki yıldır ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi (EKB) hizmeti sunan Polisan Boya, bugüne kadar 60.000 adet haneye EKB hizmeti ulaştırdı.

Şekerbank ve Polisan Kansai Boya iş birliği ilk yatırım maliyetinin yüksek olduğu ısı yalıtım uygulamalarının daha kolay edinilmesi amacıyla gerçekleştirildi. İş birliği çerçevesinde EKOkredi Yalıtım ile ısı yalıtım uygulamalarında 18 ay vadeye kadar 0 (sıfır) faizle ya da 60 aya kadar vade ve avantajlı faiz oranları ile dosya masrafsız finansmandan yararlanma imkânı sunuyor. EKOkredi Yalıtım ile sektörde benzeri olmayan avantajlı faiz seçenekleri ve komisyon oranları, 36 aya varan vadelerde, uygun ödeme seçenekleri, yalıtım ve boya için alternatifli kredi seçenekleri, sıfır bayi komisyonu düşük müşteri faizi ya da sıfır müşteri faizi düşük bayi komisyon yüzdesi seçenekleri, dosya masrafsız kredi imkânı, Şekerbank’ın yaygın şube ağı ile apartman sunumlarına destek, kat maliklerine esnek ve kolay kredi uygulaması sağlanacak. Ayrıca 3 boyutlu renklendirme hizmeti ile eski binalar, uygulama yapılmadan renklendirilmiş ve çeşitli tasarımlar ile farklı bir kimliğe bürünmüş olarak görülebilecek.

EKOkredi Yalıtım’dan yararlanmak isteyenler, 71 il ve 100’e yakın merkez dışı ilçedeki 300’ü aşkın Şekerbank şubesine veya Türkiye çapında hizmet veren Polisan bayilerine başvurabilecekler.