Polisan Home Cosmetics

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Başarımızın temelini oluşturan en önemli güç çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağı yapısı oluşturmak, ortak idealleri paylaşan, bilgi birikimi tam, konusunda uzman çalışanlar yetiştirmek temel stratejimizi oluşturmaktadır ve  aşağıdaki unsurlara dayanmaktadır:


Yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağının işe alınmasını sağlamak
Yüksek performansı ödüllendirerek, kurum performansının artırılmasına katkıda bulunmak
Kurum kültürü içinde yetişen ve kariyerlerinde uzmanlaşan çalışanlarımızı, yöneticilik kadroları için hazırlamak
Sürekli eğitimler ile çalışanların kişisel gelişimini desteklemek ve böylelikle kişilerin işlerini geliştirerek organizasyona sağladıkları katma değeri artırmak
Çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak

Devam Eden İnsan Kaynakları Projelerimiz:

Genç PKB
Potansiyel ve yetkinlik tanımlarını gözden geçiriyor, yeni kadrolarımızı strateji ve hedeflerimize uygun yeni nesil genç yeteneklerle tamamlıyoruz.

Sen de Polisan Kartela ekibimizin bir rengi olmak istiyorsan, bir başvurunla gülümse kariyerine.
http://bit.ly/PolisanKansaiBaşvuru 
 


Yalın 6 Sigma
Operasyon birimlerinde Yalın 6 Sigma araçlarını kullanıyor, operasyonel mükemmellik stratejimize uygun süreç iyileştirmeleri yapıyor ve çalışan gelişimlerini sağlıyoruz.

Satış Akademisi
Satış ve Pazarlama bölümlerinde ticari mükemmellik stratejimize uygun satış kültürü ve çalışan gelişimini sağlamak için çalışmalar yapıyoruz.

Davranış Tabanlı İSG
Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için liderler dahil tüm yöneticilerin eğitimlerini tazeleyerek gözlemleme uygulamaları ile davranış tabanlı İSG kültürünün yayılımını gerçekleştiriyoruz.

Polisan Holding Liderlik Akademisi
Değerlendirme gelişim programlarına katılıyor, bireysel gelişim programlarına uygun olarak Liderlik Akademisi programlarını uyguluyoruz.

 


Açık Pozisyonlarımız:

Açık pozisyonlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayarak ilanlarımıza başvurabilir ya da daha sonra başvurmak üzere ilanlarımızı kaydedebilirsiniz.

Açık Pozisyonlarımız için buraya tıklayınız.