Polisan Home Cosmetics

Polisan ShopPolisan Shop konsepti tüm Türkiye'ye yayılıyor

Polisan Kansai Boya’nın, bayilerinin işlerini geliştirmelerine destek sağlamak ve geleceklerini planlamalarına yardımcı olmak amacıyla 2008 yılında başlattığı “Polisan Shop” konsepti tüm Türkiye’ye yayılıyor.

2008 yılından bu yana Türkiye genelinde 1.750’yi aşkın bayi, “Polisan Shop” ve “Polisan Shop İyileştirme Noktası” olmak için gerekli kriterlere uygunluğunu sağlayarak tanzim-teşhir konularında uzman “Kanal Kurumsal Uygulama” ekipleri tarafından baştan yaratıldı ve cirolarını katladı.

Polisan Kansai Boya AŞ, nalbur ve boya perakendeciliği ya da uygulamacı bayiliğini yapan müşterilerinin dükkanlarını tanımlanmış standartlara göre düzenleyerek, bu satış noktalarının daha rahat ve keyifli alışveriş yapılabilecek bir yapıya kavuşmasını sağlıyor.

Polisan Shop noktalarını tüketici odaklı teşhir ögeleri ile donatarak dekorasyonun önemli bir parçası olan duvarlarda özgün ve farklı çözümler sunmayı amaçlıyor.

Polisan Boya Kansai AŞ, son yıllarda artan tüketici bilinci sayesinde boyacıların olduğu kadar evini boyatacak nihai tüketicilerin de boya alımı için alışveriş noktalarını ziyaret etmesi gerekçesiyle bu trendin önümüzdeki yıllarda giderek ivme kazanacağını öngörüyor. Boya sektöründe bu seviyede yaygın ve standart içerikte Türkiye’nin tek “konsept mağazacılık” örneği olan Polisan Shop yatırımları önümüzdeki dönemde hızla devam edecektir.