Polisan Home Cosmetics

Polisan Kansai Sadakat Sistemi artık ustalarının cebinde!

Türkiye'de ve dünyada ilk defa boya sektörüne farklı bir bakışla, boyanın tanımını ve konumlandırmasını değiştiren Polisan Home Cosmetics'in, müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmak için tasarladığı akıllı kartı Policlub Extra'ya getirilen yeni uygulama ile puan toplamak ve hediye kazanmak artık daha kolay hale geliyor. Polisan Kansai'nin yine bir ilke imza atarak Türkiye'de ilk defa başlattığı uygulama, şirketin veri tabanında bulunan 40.000 boya ustasına ve yeni PoliclubExtra üyelerine hitap ediyor.

Polisan Home Cosmetics’in akıllı kartı PoliclubExtra ile POS sistemi üzerinden yapılacak işlemlerde artık kupon toplama dönemi sona eriyor. Yeni uygulama ile Polisan Kansai bayileri tarafından verilen PoliclubExtra kartları kaydedip, bu kart ile puan sorgusu çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Polisan Kansai ürünlerinden gelen puanlı barkodları telefon kamerasıyla çok basit bir şekilde okutup, puan kazanmak ve bu puanları Hediye Siparişi alanında kullanarak birçok hediye satın almak mümkün.

PoliclubExtra’nın Özellikleri
Tüketiciler, yeni uygulama ile yaptıkları işlemleri hesap ekstresi bölümünden görme imkanına kavuşurken Kart Ekleme ve Silme, Kart Puan Sorgulama, Kamera yardımıyla Barkod Okutarak Puan Yükleme, Hediye Adına Göre ya da Hediye Koduna Göre arama yapma ve Sipariş Verme, Kullanıcı Hesap Ekstre işlemlerine kolayca ulaşabiliyor.

PoliclubExtra Puan Kartı Ekleme ve Silme, Kart Puan Sorgulama, Kamera Yardımıyla Barkod Okutarak Puan Yükleme, Hediye Adına Göre ya da Hediye Koduna Göre Arama Yapma ve Sipariş Verme, Kullanıcı Hesap Ekstre İşlemleri kolayca yapılabiliyor.

PoliclubExtra Kart uygulaması, tüketicilerin en hızlı işlemleri kolayca yapabilmesini sağlarken telefon, tablet ve android işletim sistemine sahip her cihazdan uygulamaya erişilebiliyor ve hizmetlerden yararlanılabiliyor.

Tüketiciler, PoliclubExtra ile gıdadan giyime, sağlıktan elektroniğe kadar pek çok ürün ve hizmete kampanyaya üye iş yerlerinde Polipuan’ları harcayarak sahip olabiliyor.

POLİCLUBEXTRA GOLD KART
Polisan Kansai Boya, siz değerli ustalarını ilklerle buluşturmaya devam ediyor...

PoliclubExtra Gold Kartı’ın Sodexo özelliği sayesinde yemek, gıda ve market (tüketime hazır gıda ) alışverişleriniz artık Polisan Kansai’den…

Bugüne kadar avantajlarından faydalandığınız PoliclubExtra dünyasının yepyeni bir hizmeti olan PoliclubExtra GOLD kart ile Polisan ürünlerinden topladığınız puanlarla hediye kazanmaya devam ederken aynı zamanda tüm Sodexo Restaurant Pass kart anlaşmalı üye işyerlerinde de kazandığınız puanları harcayabilirsiniz.

Policlubextra Gold Kart sahibi olmanız için 500.000 Polipuan'ı biriktirmeniz yeterli!

Ayrıcalıklarla dolu GOLD karta 500.000 ve üzeri puan toplayan tüm PoliclubExtra kart üyelerine sahip olma imkanı sunuyoruz. Bu kapsamda Polisan Kansai ürünlerinden kazandığınız puanlar ile hediye kazanmaya devam edebileceğiniz gibi SodexoRestaurant Pass kart olarak da kullanabilirsiniz.

Türkiye çapında 40.000’den fazla restoran, kafe, büfe ve market gibi farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren üye kuruluşlarda ödemenizi yapabileceğiniz bu avantajlı dünyanın detayları için www.sodexoavantaj.com ve www.policlubextra.com sitelerini ziyaret edebilir, 444 83 80 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

* PoliclubExtra Gold Kart, SodexoRestaurant Pass Kart özelliği taşımakta olup, tüm Sodexo Restaurant Pass Kart ve tüketime hazır gıda kategorisindeki üye işyerlerinde geçerli olacak şekilde tasarlanmıştır.